Предмет: Українська мова, автор: masa17

допоміжь написати твір на тему чи згодні ви з думкою про те,що чим людина освіченіша,тим вона вільніша?

Ответы

Автор ответа: Sashasea1205
3
Я згоден(на) з думкою про те, що освіта робить людину вільнішою.
 Освіченій людині відкрито набагато більше шляхів. Їй легше знайти роботу, легше спілкуватися з іншими.
 Наприклад, якщо ти знатимеш іноземну мову, ти зможеш прочитати багато книг у оригіналі, подивитися багато фільмів. У тебе не виникне ніяких труднощів у іншій країні, ти завжди знайдеш спільну мову з її жителями. 
Також у освіченої людини більше друзів, вона більш цікава для спілкування. З нею можна поговорити на абсолютно різні теми. Такі люди мають широкий кругозір. Вони мислять нестандартно і це приваблює.
Освічені люди більш культурні і акуратні, делікатні і ввічливі. Це дуже приємні бонуси у спілкуванні і таких цінують усюди.
Нам треба рівнатися саме на таких людей. Тоді нас чекатиме яскраве і щасливе майбутнє.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Milkaonatiy
Де тут фразеологізми
Яку людину ми називаємо шляхетною шляхетна людина це насамперед моральна людина добре вихована совісно людина така яка добре ставиться до інших до того ж Шляхетна людина буде добре поводитися завжди а не тільки тоді коли на неї хтось дивиться тому що у шляхетної людини є совість наприклад шляхетна людина допоможе незнайомцю або безхатько якого більше ніколи не побачить і піде навіть не сказавши свого імені бо не очікує подяки є ще приклади врятував життя людині або тварині поступився місцем в автобусі Дідусеві або вагітні чи інваліду дотримання своїх слів та обіцянок прощанні іншим ця людина не з користуються чужої помилкою на свою користь навіть якщо про це ніхто не буде знати наприклад якщо продавець помилився і дав здачі більше ніж треба така людина поверне зайві гроші У такої людини є почуття гідності тому така людина вище за дрібні чвари . Ця людина не буде слухати і тим більше переказувати плітки про інших. Шляхетна людина також не буде сміятися над чужими помилками зовнішністю Недоліками або вадами . Коли нам платять за благородний вчинок його у нас забирають. Аж до вух ці вчинки .