Предмет: Физика, автор: 13серби

При розтягуванні пружини на 6 см. Виникає сила пружності 1,8 Н. Знайдіть жорсткість пружини?

Ответы

Автор ответа: F1staShka
0
формула жорсткості пружини k=F/x
х=6 см= 0.06м
F=1.8H
x=30Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: svetaantonova795
Предмет: Алгебра, автор: apaara
Предмет: География, автор: Аноним