Предмет: Физика,
автор: Taras455
Залізобитона плита довжиною 4 м, шириною 0,3 м, і висотою 0,25 м занурена у воду.Визначити Fa-архимеда.
Ответы
Автор ответа:
0
F=ρgV
F=1000 (кг/м³) * 10 (м³/(кг·с²)) * 0,3 (м³) = 3000 Дж
F=1000 (кг/м³) * 10 (м³/(кг·с²)) * 0,3 (м³) = 3000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zarinausabekova093
Предмет: Алгебра,
автор: omganisiya1
Предмет: Математика,
автор: makskorkin12
Предмет: Математика,
автор: Сова228000
Предмет: Математика,
автор: НезванныйГость