Предмет: Русский язык, автор: AliNaKiss227

Вставить​ в прилагательные нужные окончания : Свеж__ молоко , ближн__ деревня , на широк__ тропе , на осенн__ небе , маленк___ зверька , по зимн__ дороге , вкусн___ мёда , на елов__ ветке , сладк___ арбуза , хорош___ человека , по раздольн___ степи , старш__ сёстры , в скор__ поезде !!! Пожалуйста помогите!!!!

Ответы

Автор ответа: мошкада
109
Свежее молоко, ближняя деревня , на широкой тропе, на осеннем небе , маленького зверька, по зимней дороге, вкуснее меда, на еловой ветке, сладкого арбуза, хорошего человека, по раздольной степи, старшей сестры, в скором поезде.
Удачи!!!
Автор ответа: Kotoff17
34
Свежее молоко, ближняя деревня, на широкой тропе, на осеннем небе, маленького зверька, по зимней дороге, вкуснее меда, на еловой ветке, сладкого арбуза, хорошего человека, по раздольной степи, старшие сестры, в скором поезде.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: geometrydashhous
Предмет: Українська література, автор: Wellit
Решите пожалуйста вопросы с текста Скарб (смотрите на картинке)

Установіть відповідність між прикладами художніх засобів та прийомів, використаних

О. Стороженком в оповіданні «Скарб», та їх визначенням.

1⟪Така з неї добра і покірна жінка; а як дійде діло до її Павлуся, то як скажена стане... ... Пика широка та одутловата, як у того салогуба, а руки білі та ніжні, як у панночки»

2 <<Пообідає і знов куня; коли зимою, то знов у просо, а коли літом, то вийде в садок, ляже під грушею, а часом, глянувши угору, трошки й ро-зсердиться: "Бісові груші, - пробубонить, - які спілі, і над самісінькою головою висять, а ні одна ж то не впаде у рот">

3 щастя, як горох з мішка, так і сиплеться; глита, як той пуцвіринок; га-лас підійме, буцім з його чортяка лика дере; останеться мов сліпий без поводиря; їсть, аж за ушима лящить

4⟪Наймичка доглядала Павлуся, як рідна мати: і годує його, і голову йо-му змиє, і розчеше, і роздягає, і стеле, так йому у вічі й дивиться, думку його відгадує, бо Павлусь за ввесь день і пари з рота не пустить, хоч би часом чого і схотів, вже не попросить; якось йому й слово важко вимовити»

А гіпербола (перебільшення)

Б Фразеологічні порівняння

В комічне (гумор)

Г метаморфоза

Д протиставлення (антитеза, антоніми)
Предмет: Українська мова, автор: MrZomby