Предмет: Українська література, автор: Ник0001114

Сочинение на тему "Можно ли врать ради большой цели?" 10-12 предложений СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: Инкогнито2017
1
Бывают случаи,когда врать для большой цели нужно,но я стараюсь этого избегать.И когда у меня есть большие цели в жизни-я стараюсь из добиваться без помощи вранья!Хотя это сложно,но это более правильный способ.Ведь если начнешь врать,то закончить уже не сможешь!У меня подруга один раз так завралась,что уже не понимала где правда,а где ложь!Это и послужило  примером для меня.Также многие врут,если их так воспитали родители.К примеру сказали,что лучше наври,зато станешь человеком с хорошей  профессией.Он конечно же может быть и стал,но к примеру,другим навредил,или из-за этого не получилось завести личную жизнь.Меня воспитывают правильно,и я не вру.Я своим умением не врать горжусь,и советую всем придерживаться моему правилу!

Инкогнито2017: их* добиваться
Инкогнито2017: Во первых я не баба,и писал в ж.р. так как на аватарке у человека девка вырисована.А во вторых я умный человек и тут такое задание.Мое дело сколько писать.А ты вообще малявка овали
Инкогнито2017: у тебя баллы в минус пошли и вообще ужас.И пшла вон отсюда!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
ПОМОГИТЕ НУЖНО ОЧЕНЬ СРОЧНО УМОЛЯЮ КТО МОЖЕТ ПОМОГИТЕ!!!

Тема 11. ПИСЬМОВИЙ ВИБІРКОВИЙ

ПЕРЕКАЗ ХУДОЖНЬГО ТЕКСТУ,

ЩО МІСТИТЬ ОПИС ПРИМІЩЕННЯ

ВПР 656 1. Прочитайте текст. Визначте його тему й стиль мовлення. Які типи мовлення поєднано в тексті?

БУДИНОК У ЛІСІ

Погода почала псуватися. Низькі чорні хмари повзли подорожнім назустріч. Ударила сіра холодна злива. Жодної пташки не траплялося в дорозі стомленим мандрівникам. Це було погано прикметою. Пташки ховаютья перед затяжним нічним дощем.

Можна було б звернути до котроїсь із хат, але вони більше не траплялись. Юнак щільніше загорнувся в плащ та наказав візнику, щоб їхав швидше. Віз виїхав на лісову дорогу, яка невдовзі привела до ґанку якогось великого будинку...

У відповідь грюкання дверівідченились. На порозі стояла невеличка бабуся з рогачем у руках.

Подорожні увійшли в передпокій. Струмені води збігали зі змоклого одягу на підлогу. Бабуся тільки головою похитала. Вона показала йти за нею і відчинила двері. Юнак тихо зойкнув від подиву й захоплення.

Перед мандрівниками була велика вітальна. Стіни були неосяжно високими. Невеликі видовжені вікна були розташовані майже під стелею.

Важкі меблі біля стіни репіли навіть у відповідь на кроки. У величезному каміні палали дрова, заливаючи вітальню тьмяним, миготливим світлом. Біля каміна стояв невеличкий столик і два крісла.

Королівським жестом бабуся вказала подорожнім на них і вийшла. Ті сіли й почали роздивлятися портрети, які поблискували на стінах (За В. Короткевичем).


2. Знайдіть у тексті приміщення. Назвить предпети вітальні, на яких автор зосереджує увагу читання, мізце їх розташування та ознаки кожного з них. Як ви думаєте, чому портрети на стіні "поблискували"? Доведіть, що цей опис є художнім, а не науковим.

3. Користуючись словником, поясніть лексичне значення виділених слів. Доберіть синоніми до слів грюкати, подив, мандівник.

4. Знайдіть і ще раз прочитайте уривок про зустрич подорожніх з бабусею та перебування в будинку (з описом вітальні). Складіть план цієї частини тексту та перекажіть її письмово.
Предмет: Обществознание, автор: Mradion4ik