Предмет: Химия, автор: BKOCMOCE

яка маса сульфатної кислоти витрачається на взаємодію з оксидом кальцію 2.8г

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0
      2,8 г                   Х г
     СaO        +       H2SO4    ->    CaSO4      +    H2O
n=1 моль              n=1 моль
М =56 г/моль       М = 98 г/моль
m=56 г                 m=98 г                             m = n*M

2,8 г СаО    -    Х г H2SO4
56 г СаО     -    98 г H2SO4
m(H2SO4) = 2,8 * 98 / 56 = 4,9 г
Автор ответа: BKOCMOCE
0
если можна, напишите формулу для обчисления
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: maglatova07