Предмет: Химия,
автор: irinaolenicka
яка молярна маса білку в якому міститься 0,32% сульфуру якщо припустити що в ньому лише 2 атоми сульфуру?
Ответы
Автор ответа:
0
M(S)=32г/моль
2*Ar(S)=32*2=64г/моль
В 1 моль белка содержится 64г белка
64г--->0,32%
Хг----->100%
M(белка)=Х=64*100/0,32=20000г/моль
2*Ar(S)=32*2=64г/моль
В 1 моль белка содержится 64г белка
64г--->0,32%
Хг----->100%
M(белка)=Х=64*100/0,32=20000г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: andrrewkinka
Предмет: Математика,
автор: mosnasl
Предмет: Математика,
автор: aijanmf74
Предмет: Алгебра,
автор: BOoG772