Предмет: Химия,
автор: Vikiron
Допоможіть будьласка дуже потрібно.
Обчисліть масу (г) магній гідроксиду необхідного для добування магній оксиду масою 80 г
Ответы
Автор ответа:
0
Х г 80 г
Mg(OH)2. -> MgO. + H2O
n=1 моль n=1моль
М=58 г/моль М=40 г/моль
m=58г m=40 г
Х г Mg(OH)2. - 80 г MgO
58 г Mg(OH)2. - 40г MgO
m(Mg(OH)2) = 58 * 80 / 40 = 116 г
Mg(OH)2. -> MgO. + H2O
n=1 моль n=1моль
М=58 г/моль М=40 г/моль
m=58г m=40 г
Х г Mg(OH)2. - 80 г MgO
58 г Mg(OH)2. - 40г MgO
m(Mg(OH)2) = 58 * 80 / 40 = 116 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: vlad8748
Предмет: Геометрия,
автор: nurievaa30
Предмет: Математика,
автор: boyko170709
Предмет: Алгебра,
автор: fedosovaksyha
Предмет: Математика,
автор: red2004