Предмет: Химия,
автор: Dima2579642
Визначте молекулярну формулу насиченого одноатомного спирту відносна молекулярна маса якого 32?
Ответы
Автор ответа:
0
CnH₂n₊₁OH=32
14n+18=32
n=1
CH3OH
M(CH3OH)=12+1*3+16+1=32 g/mol
ответ метанол
14n+18=32
n=1
CH3OH
M(CH3OH)=12+1*3+16+1=32 g/mol
ответ метанол
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pivovarovmaksym
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: fonit
Предмет: Математика,
автор: misterio1426
Предмет: Математика,
автор: мур4