Предмет: Химия, автор: langdog97

Змішали порошок заліза масою 11,2 г і нагріли.Утворився ферум(II) сульфід масою 16 г.Яка масова частка виходу продукту за відношенням до теоретичного?

Ответы

Автор ответа: тайная
0

дано:

m (Fe) = 11,2 г

m (пр FeS) = 16

гзнайти:

w (FeS)

рішення:

Знайдемо теоретичну масу FeS:

11,2 г           x г

Fe     + S = FeS

56 г             88 г

11,2 г --- x г

56 г --- 88 г

x г = 11,2 г ∙ 88г 56 г = 17,6 г

знайдемо практичний вихід FeS:

w (вих FeS) = m (пр) ∙ 100% m (теор) = 16 г ∙ 100% 17,6 г = 90,9% ≈ 91%

Відповідь: w (FeS) = 91%

 

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: faruhniazov0