Предмет: Физика,
автор: chtan28
Вага танка становить 320 000 Н. Площа опори кожної з його гусениць 4 м2. Чи зможе танк пройти по болотистій місцевості, що витримує тиск не більше 35 000 Па?
Ответы
Автор ответа:
0
Давление:
p = F/S = 320 000 / (2*4) = 40 000 Па
(Утонет...)
p = F/S = 320 000 / (2*4) = 40 000 Па
(Утонет...)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: TYPUCK
Предмет: Английский язык,
автор: funnyguy2028
Предмет: Геометрия,
автор: ania24
Предмет: Химия,
автор: Razor26
Предмет: Математика,
автор: ргрр