Предмет: Химия,
автор: Ivan2030
яка маса солі утвориться під час взаємодії розчину,який містить етанову кислоту масою 12 г,із кальцій гідрооксидом,якщо відносний вихід речовини в реакції 90%.Терміново,будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
дано
m(CH3COOH)-12 g
Ca(OH)2
η=90%
------------------------
m(практ (CH3COO)2Ca)-?
12 X
2CH3COOH+Ca(OH)2-->(CH3COO)2Ca+2H2O
2*60 158
m(CH3COOH)=60 g/mol , M((CH3COO)2Ca)=158 g/mol
12/120 = X/158
X=15.8 g
m(прат(CH3COO)2Ca)=15.8*90%/100%=14.22 g
ответ 14.22 г
m(CH3COOH)-12 g
Ca(OH)2
η=90%
------------------------
m(практ (CH3COO)2Ca)-?
12 X
2CH3COOH+Ca(OH)2-->(CH3COO)2Ca+2H2O
2*60 158
m(CH3COOH)=60 g/mol , M((CH3COO)2Ca)=158 g/mol
12/120 = X/158
X=15.8 g
m(прат(CH3COO)2Ca)=15.8*90%/100%=14.22 g
ответ 14.22 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Cloydifalt6
Предмет: Математика,
автор: vovka5114
Предмет: Русский язык,
автор: CryFromTheHeart
Предмет: Химия,
автор: knopka2913
Предмет: Математика,
автор: Samirashogenov