Предмет: Химия,
автор: Малая17111
Обчисліть масові частки елементів у сполуках( CH³)²CO та (С²H5)²O срочно поможіть повністю задачу
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(CH3)2CO)=2*12+6*1+12+16=58
W(C)=36/58=0.62=62%
W(H)=6/58=0.104=10.4%
W(O)16/58=0.276=27.6%
Mr((C2H5)2O)=4*12+10*1+16=74
W(C)=48/74=0.648=64.8%
W(H)=10/74=0.135=13.5%
W(O)=16/74=0.217=21.7%
W(C)=36/58=0.62=62%
W(H)=6/58=0.104=10.4%
W(O)16/58=0.276=27.6%
Mr((C2H5)2O)=4*12+10*1+16=74
W(C)=48/74=0.648=64.8%
W(H)=10/74=0.135=13.5%
W(O)=16/74=0.217=21.7%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nikita66676
Предмет: Алгебра,
автор: radwanzein99
Предмет: Математика,
автор: bee77
Предмет: Геометрия,
автор: Adelfina
Предмет: Обществознание,
автор: pravoslavniy