Предмет: Химия, автор: SonixTura

құрамында 6,02×10^24 оттек атомы бар көмірқышқыл газының көлемі

Ответы

Автор ответа: shakha2017
0
Vm=22.4л/моль (қ.ж және әр бір газ үшін)
N(A)=6.02*10²³

1 молекула СО₂    →2 атом О
6.02*10²³молекула→Х атом О

N(O)=X=1.204*10²⁴ (1 моль СО₂ дегі)

1мольСО₂→1.204*10²⁴ атом О
ХмольСО₂→6,02*10²⁴ атом О

υ(СО₂)=X=5моль 
V(CO₂)=υ*Vm=5*22.4=112л



Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: дашка27082005