Предмет: Физика,
автор: MaWa2000
Яка оптична сила лінзи,фокусна відстань якої дорівнює 40 см.
Ответы
Автор ответа:
0
D= 1/ F
D= 1/ 0,4м= 2,5 дптр
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: gnastya2008
Предмет: История,
автор: gachasofa2010
Предмет: Математика,
автор: aikenes0712
Предмет: География,
автор: fannfanich
Предмет: География,
автор: fannfanich