Предмет: Физика,
автор: bobs79
В1При температурі 10 °С і нормальному атмосферному тиску густина деякої газоподібної речовини дорівнює 0,25 кг/м . Яка молярна маса цієї речовини?
Ответы
Автор ответа:
0
P*V=m*R*T/M
p=m/V
P*M=p*R*T
M=p*R*T/P=0,25*8,31*283/1,01*10^5=5,8*10^-3 кг/моль
Ход решения верен, удивляет ответ, проверьте данные.
p=m/V
P*M=p*R*T
M=p*R*T/P=0,25*8,31*283/1,01*10^5=5,8*10^-3 кг/моль
Ход решения верен, удивляет ответ, проверьте данные.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Manyak1ove
Предмет: Литература,
автор: petrov53rgej5
Предмет: Физика,
автор: tsaturyantatul
Предмет: Математика,
автор: trocsana