Предмет: Физика,
автор: 380968522653
яка маса краплі , що має об'єм 10см3
Ответы
Автор ответа:
0
якщо крапля води :
Дано:
p(густина)-1000кг/м3
V=10см3=
Найти:
m-?
Решение:
m=p(густина)×V
m=0,00001 м3 ×1000кг/м3=0,01 кг
Вiдповiдь : m=0,01 кг
Дано:
p(густина)-1000кг/м3
V=10см3=
Найти:
m-?
Решение:
m=p(густина)×V
m=0,00001 м3 ×1000кг/м3=0,01 кг
Вiдповiдь : m=0,01 кг
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kyivstar400
Предмет: Информатика,
автор: YMHukBoTaH
Предмет: Английский язык,
автор: AidaiOsmonalieva
Предмет: История,
автор: inoflex
Предмет: Математика,
автор: ЕгорЯковлев