Предмет: Русский язык, автор: mysyasvetaSmilanno

Прочитайте фразеологизмы, в составе которых есть числительные. Все ли фразеологизмы вам понятны? Выпишите числительные, распределяя их в группы (количественные и порядковые), укажите их непостоянные признаки.

Голова и два уха, первой руки, в два счёта, в один миг, в первую голову, гнать в три шеи, в двух шагах, видеть на три аршина в землю, два сапога — пара, одного поля ягоды, до второго пришествия, за семью печатями, за тридевять земель, как дважды два четыре, как собаке пятая нога, между двух огней, идти на все четыре стороны, на одиннадцатом номере, ни два ни полтора, первым делом, в двух шагах, один на один.

Ответы

Автор ответа: KeК2003
8
порядковые : первой , первую , второго , пятая, одиннадцатом(наверное:D) , первым.
вроде все :3
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Altairkhaidar
Предмет: Українська мова, автор: youuttam47
Прочитайте. Сформулюйте за змістом прочитаного три уточнювальних запи- тання. Скористайтеся поданою на форзаці підручника таблицею «Види запитань. На думку науковців, людському спілкуванню з використанням мови кiлька сотень тисяч, а може, й мільйонів років. У житті людини чи не найважливіше місце належить мiжособистісно- му спілкуванню. Міжособистісне спілкування комунікація між двома особами. Воно характеризується кількісною ознакою (наявністю 2-х осіб на противагу спілкуванню в малих мовних групах, а також публічному і масовому) та якісною (має місце лише в тому разі, коли співрозмовники сприймають одне одного як неповторні особистості, що не залежить від кількості учас- ників спілкування). Сутність людини полягає не лише в тому, що вона homo sapiens, тобто iстота, яка мислить, а й у тому, що вона homo eloguens, тобто iстота, яка розмовляє, спiлкується (з підручника).​