Предмет: Литература, автор: JuLizacdt2saky

докажите что перед вами сатирическое произведение .повесть о том как один мужик двух генералов прокормил

Ответы

Автор ответа: solaazizbekova12
0
В сказке «Повесть о том, как один мужик двух генералов прокормил» используются различные сатирические приемы: гротеск, ирония, фантастика, аллегория, сарказм – для характеристики изображаемых героев и описания той ситуации, в которой оказались главные персонажи сказки: два генерала. Гротескно само попадание генералов на необитаемый остров «по щучьему велению, по моему хотению». Фантастично заверение писателя в том, что «служили генералы всю жизнь в какой-то регистратуре, там родились, воспитались и состарились, следовательно, ничего не понимали». Сатирически изобразил писатель и внешний вид героев: «они в ночных рубашках, а на шеях у них висит по ордену». Салтыков-Щедрин высмеивает элементарное неумение генералов найти себе еду: оба думали, что «булки в том самом виде родятся, как их утром к кофею подают».
Поэтому это и сатирическое произведение
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: zaikakolya2205
І. Запишіть текст, виправивши орфографічні та пунктуаційні помилки.

Це було дуже давно коли наші пре..ки жили племенами а волю боронили при допомозі списа лука стріл. В одному з таких племен підростав не/звичайний хлопчина. Йому б навчатися звіра полювати зброєю володіти а він змайстрував собі дивного лука. Зачепиш тятиву і заспіває вона пісню не/чувану.

Якось вороги посягнули на землі хлопчикового племені. Долю переможця і переможеного вирішували турніри кращих стріл..ців і силачів. Сили виявилися рівними. Плем..я не/покоїлося. Що чекає далі? Коли прийде край ворожнечі? Не/зчулися як перед чужинцями опинився хлопчина з луком без стріл. А чи зуміли б ви зіграти звернувся він до вождя/завойовника. І заспівала його струна про пр..красну землю блакитні небеса людей що насолоджуютьс(ц)я співом а не зойком поранених.

Довго мовчав вождь. Нарешті мовив Обміняймося зброєю. Ваше плем’я пер..могло. Але я повернус.. і зіграю тобі свою пісню. Я вчитимусь!»

136 сл. Із часопису

ІІ. Наголошуйте правильно: тятивА, ворожнЕча.

ІІІ. Виконайте тестові завдання.

У першому реченні виділене слово вжито у часі

А теперішньому

Б минулому

В майбутньому

У другому реченні дієслово вжито в способі

А дійсному

Б умовному

В наказовому

Слово «вчитимусь» належить до

А І ос. однини

Б ІІ ос. Однини

В ІІІ ос. однини

Г ІІ ос. Множини

У знахідному відмінку вжито слово

А вождь

Б зброєю

В плем’я

Г пісню

У першому реченні першого абзацу виділене слово є

А підметом

Б присудком

В додатком

Г обставиною
ПЖ ДАЮ 45 БАЛЛОВ
Предмет: Математика, автор: Катя1803