Предмет: Физика, автор: Kamula125

Чому дорівнює маса лантуха з зерном якщо на нього діє сила тяжіння 0,49 кН?(g=9.8H/кг)

Ответы

Автор ответа: evgorlova
0
Сила тяжести
F= mg
Масса m=F/g
Силу переводим F=0.49kH= 490H
m=490÷ 9.8= 50 кг
Ответ 50 кг
Похожие вопросы