Предмет: Химия,
автор: tdrabenko27
Скільки атомів Карбону містить глюкоза С6Н12О6 кількістю речовини 0,5 моль?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(C6H12O6)=0,5 моль
___________________
N(C)-?
Решение:
N=n*NАвогадро
N(C6H12O6)=0,5 моль * 6,02*10^23 1/моль=3,01 * 10^23 молекул
N(C)=3,01 * 10^23 молекул*6=18,06 * 10^23 атомов
n(C6H12O6)=0,5 моль
___________________
N(C)-?
Решение:
N=n*NАвогадро
N(C6H12O6)=0,5 моль * 6,02*10^23 1/моль=3,01 * 10^23 молекул
N(C)=3,01 * 10^23 молекул*6=18,06 * 10^23 атомов
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tanapri2008
Предмет: Алгебра,
автор: kopynakp
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: эльнара4