Предмет: Химия,
автор: dezeer
Яка кількість речовини міститься в 68г речовини формула якої NaNo3? (Ar (Na=23,Ar (N)=14,Ar (O)=16.)
Ответы
Автор ответа:
0
m=68(г)
M(NaNO3)=23+14+3*16=85(г/моль)
n=m/M=68/85=0.8 (моль)
M(NaNO3)=23+14+3*16=85(г/моль)
n=m/M=68/85=0.8 (моль)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: semenkovayuliya
Предмет: Математика,
автор: rbk7555
Предмет: Другие предметы,
автор: andreevevgeniy2006
Предмет: Алгебра,
автор: Катюша3001
Предмет: Математика,
автор: borya8