Предмет: Физика, автор: Slavik222222

Обем=0,5
середня густина тіла 600
маса тіла ?
вага ? P H

Ответы

Автор ответа: RomRemRam
0
Дано:
V=0.5 м3
p=600 кг/м3
g=10 Н/кг
Найти Р
Р=m*g=p*V*g
m=p*V
Похожие вопросы