Предмет: Українська мова, автор: Evelina300606

Твір-розповідь на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Ответы

Автор ответа: ShirokovP
28
Що було б, якби я зупинив мить? Я нарешті-то став би думати, що роблю, що не так. Адже люди постійно метушаться, не ходять спокою, шукають спокою і не здобувають його. А чому? Я зараз вам розповім. От уявіть собі, у мене в руках чарівна паличка. Немає тут нічого смішного! Це правда. І я наказав їй, щоб вона зробила світ застиглим. І я бачу застиглих людей, які переходять дорогу собаку в незручній позі. Світ замір. А в очікуванні чого? Тут у мене виникає питання дуже не просте. А що таке життя? Для чого ми живемо? Заради кого чи для чого? Підлий кінець дістається кожному з нас. Ми всі помремо, і після нас нічого не залишиться. Або все що залишиться? Але що? Давайте подумаємо. Я живу, щоб у мене в майбутньому утворилася нова осередок суспільства. Щоб у старості мої діти і онуки допомагали мені. Людина живе повік. Але скільки разів ми чули про довгожителів. Вони справжні загадки природи. І ми живемо заради того, щоб побачити те майбутнє, яким ми собі його уявляємо.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: DashaPorBrain
«Мос­ков­ский ве­ли­кий князь, в самом деле, при­со­еди­нив… много об­ла­стей и кня­жеств, весь­ма рас­ши­рил свою дер­жа­ву. Осо­бен­но же в [таком-то] году от Рож­де­ства Хри­сто­ва вёл он тяжёлую войну про­тив Зиг­мун­да [Си­гиз­мун­да] поль­ско­го и вслед­ствие по­мо­щи и пре­да­тель­ства Ми­ха­и­ла Глин­ско­го за­хва­тил из­вест­ный город и об­ласть Смо­ленск, завоёван­ную более ста лет назад Ви­толь­дом, ве­ли­ким кня­зем ли­тов­ским. И хотя в сле­ду­ю­щем, [таком-то] году по­ля­ки с боль­шим вой­ском дви­ну­лись к рус­ским пре­де­лам и одер­жа­ли слав­ную по­бе­ду, так что на поле битвы под Смо­лен­ском по­гиб­ло более трид­ца­ти тысяч мос­ко­ви­тов, как о том по­дроб­но по­вест­ву­ет­ся в ис­то­рии Павла Иовия, они так и не смог­ли вер­нуть себе этот город и силь­ное кня­же­ство, ко­то­рые и до сего вре­ме­ни пре­бы­ва­ют во вла­сти мос­ко­ви­тов».



Ука­жи­те имя Ве­ли­ко­го Мос­ков­ско­го князя, о ко­то­ром идет речь в ис­то­ри­че­ском ис­точ­ни­ке. (Имя ука­зы­вать в фор­ма­те «имя и про­зва­ние» или «имя и номер». На­при­мер, Алек­сандр Бла­го­сло­вен­ный или Алек­сандр I)

Ука­жи­те год, когда был взят Смо­ленск​