Предмет: Химия,
автор: Morgano3
Обчисліть масу:
а) 2 моль водню;
б) 3 моль кисню;
в)5 моль води;
Відповідь: 4г;96г;90г;
Ответы
Автор ответа:
0
Нам потрібна тільки одна формула, яка допоможе знайти масу вказаних речовин. Ось ця формула: n = m / M , а з неї находимо вираз для маси: m = n x M. (n - кількість речовини в молях)
1)m (H₂) = 2 x 2 = 4
2) m (O₂) = 3 x 32 = 96
3) m (H₂O) = 5 x 18 = 90
1)m (H₂) = 2 x 2 = 4
2) m (O₂) = 3 x 32 = 96
3) m (H₂O) = 5 x 18 = 90
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: malfoyOlya
Предмет: Математика,
автор: Gfucig
Предмет: Математика,
автор: mimiminim
Предмет: Алгебра,
автор: puzankovaleksei
Предмет: Алгебра,
автор: evgenevichtima