Предмет: Физика, автор: qwqwkotqwqw

Решите пожалуйста)
Під дією якої сили пружина, що має коефіцієнт жорстокості 1кН/м, стиснулась на 4 см?

Ответы

Автор ответа: AnnLite
0
Дано: k=10000 H/M        Решение:
x=4 см= 0.04 м  
----------------------             Fупр=k*x=10000*0.04=400H
Fупр-?                        
----------------------
Ответ: 400Н                      
Похожие вопросы