Предмет: Химия,
автор: vetaveta2
маса сульфура 4 оксиду кількістю речовини 0,15 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Mso2=32+16+16=64
m=0.15*64=9.6
m=0.15*64=9.6
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sergo1terentev
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Lolpoptop2
Предмет: Химия,
автор: nfctymrf
Предмет: Алгебра,
автор: Настасия2013