Предмет: Физика, автор: aschabrovych

При змінні сили струму в котушці від 2А до 6А енергія магнітного поля зросла на 8кДж .Визначити індуктивність котушки
Допоможіть)

Ответы

Автор ответа: fatt52
0
W=L*ΔI²/2
L=2*W/ΔI²=2*8*10^3/(6-2)²=10^3 Гн
======================
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: mirsv020119
Предмет: История, автор: stella0179