Предмет: Физика,
автор: Dasha20041203
Визначне масу бідона з водою, на яке діє сила тяжіння 400Н
Ответы
Автор ответа:
0
F=400 H m=?
====
F=m*g
m=F/g=400/10=40 кг
==================
====
F=m*g
m=F/g=400/10=40 кг
==================
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: mariaivanova08082
Предмет: Химия,
автор: cijosab232
Предмет: Математика,
автор: aalabuka83
Предмет: Литература,
автор: СВК1
Предмет: Математика,
автор: Dunya1234