Предмет: Химия,
автор: NatashaKostereva
до розчину метанолу об'ємом 500мл (густина 0,8г/мл) з масовою часткою спирту 96% додали воду об'ємом 10мл. Визначте масову частку спирту в утвореному розчині
Ответы
Автор ответа:
0
плотность= масса/объём
500*0,8=400 г 1го р-ра
400*0,96=384 г спирта в нём
т.к.масса воды= объёму воды,
400+10=410 г масса нового р-ра
384/410*100=94%
500*0,8=400 г 1го р-ра
400*0,96=384 г спирта в нём
т.к.масса воды= объёму воды,
400+10=410 г масса нового р-ра
384/410*100=94%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: baltabaiaijan98kz
Предмет: Алгебра,
автор: sergo2314
Предмет: Алгебра,
автор: wpg041795
Предмет: Математика,
автор: денис142
Предмет: Литература,
автор: Danay123