Предмет: Химия,
автор: suhoverskaolenk
на алюміній оксид кількістю речовини 0.2 моль подіяли сульфатною кислотою.Яка мас і кількість речовини солі що утворилася
Ответы
Автор ответа:
0
Cкладаємо рівняння реакції:
0,2 моль х
Al₂O₃ + 3H₂SO₄ = Al₂(SO₄)₃ + 3H₂O
1 моль 1 моль
Як видно, з реакції з 1 молю алюміній оксиду утворюється 1 моль солі алюміній сульфату. Таким чином з 0,2 моля алюміній оксиду утворюється теж 0,2 моля солі - це кількість речовини. А масу
солі знаходимо за формулою для кількості речовини:
n = m / M звідси: m = n x M = 0,2 х (54+288) = 0,2 х 342= 68,4 г
0,2 моль х
Al₂O₃ + 3H₂SO₄ = Al₂(SO₄)₃ + 3H₂O
1 моль 1 моль
Як видно, з реакції з 1 молю алюміній оксиду утворюється 1 моль солі алюміній сульфату. Таким чином з 0,2 моля алюміній оксиду утворюється теж 0,2 моля солі - це кількість речовини. А масу
солі знаходимо за формулою для кількості речовини:
n = m / M звідси: m = n x M = 0,2 х (54+288) = 0,2 х 342= 68,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Dhhehehwhe
Предмет: Русский язык,
автор: donkrut312
Предмет: Английский язык,
автор: lennaa52
Предмет: Физика,
автор: 11145111
Предмет: Алгебра,
автор: KATUSHA543