Предмет: Химия,
автор: Roma56864
Яку масу негашаного вапна було добуто при тривалому прожарюванні 25г крейди,якщо крім вапна утворилося 11г вуглекислого газу
Ответы
Автор ответа:
0
Складемо хімічне рівняння цього процесу:
25г х 11г
CaCO₃ ⇆ CaO + CO₂
25г х 11г
CaCO₃ ⇆ CaO + CO₂
За законом збереження маси речовин: маса речовин, що вступили в хімічну реакцію, дорівнює масі речовин, які утворилися в результаті реакції, отримаємо:
m(СаСО3)=m(СаО)+m(СO2)
m(СаО)=m(СаСО3)-m(СO2)
m(СаО)=25 г - 11 г=14 г
Відповідь: m(СаО)=14 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ICEcatCREAM
Предмет: Химия,
автор: formacmertb
Предмет: Биология,
автор: nargizajumaniyozova