Предмет: Физика,
автор: PetrenkoMariya
Під час електролізу сталеву деталь площею 500 см² вкрито шаром нікелю товщиною 50 мкм.Скільки часу тривав процес , якщо сила струму дорівнює 10А?
Ответы
Автор ответа:
0
m=p*V=p*S*d=8900*500*10^-4*50*10^-6=2,225*10^-2 кг
t=m/k*I=2,225*10^-2/0,3*10^-6*10=7400 c
t=m/k*I=2,225*10^-2/0,3*10^-6*10=7400 c
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: GusmanovaAmina
Предмет: География,
автор: mrrcpkv58m
Предмет: Геометрия,
автор: dev04katanya
Предмет: Литература,
автор: dashasmirnova201
Предмет: История,
автор: даша666268