Предмет: Математика, автор: rezniknatalya2

Для новорічного столу купили 1 кг апельсинів і 1 кг яблук. Скільки коштує така покупка, якщо за 7 кг апельсинів треба заплатити 63 грн, а за 9 кг яблук - 36 грн

Ответы

Автор ответа: migeri1987
0
1)63/7=9грн 1кг апельсин 
2)36/9=4грн 1кг яблок
3)4+9=13грн стоит покупка

Похожие вопросы