Предмет: Математика,
автор: rezniknatalya2
Для новорічного столу купили 1 кг апельсинів і 1 кг яблук. Скільки коштує така покупка, якщо за 7 кг апельсинів треба заплатити 63 грн, а за 9 кг яблук - 36 грн
Ответы
Автор ответа:
0
1)63/7=9грн 1кг апельсин
2)36/9=4грн 1кг яблок
3)4+9=13грн стоит покупка
2)36/9=4грн 1кг яблок
3)4+9=13грн стоит покупка
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: serggeeiva25
Предмет: Математика,
автор: mnv131084
Предмет: Английский язык,
автор: allochkarak
Предмет: Математика,
автор: Андрюша365
Предмет: Литература,
автор: anna011183