Предмет: Химия,
автор: Ацетонка
Назва вуглеводню,якщо масова частка Гiдрогену 17,24%
Ответы
Автор ответа:
0
Вуглеводні складаються с гідрогену та карбону. Знаючи масову частку гідрогену, можна визначити масову частку карбону:
100% - 17,24% =82,76 %
1)Знайдемо молекулярну масу вуглеводню через формулу: γ (масова частка елемента) = А r / Мr x 100% . Звідки Mr (молекулярна маса речовини) = Аr х 100 /γ. Знаходимо через карбон: Молекулярна маса = 12 х 100 /82,76 = 14,5. Це, приблизно, молекулярна маса метану СН₄
100% - 17,24% =82,76 %
1)Знайдемо молекулярну масу вуглеводню через формулу: γ (масова частка елемента) = А r / Мr x 100% . Звідки Mr (молекулярна маса речовини) = Аr х 100 /γ. Знаходимо через карбон: Молекулярна маса = 12 х 100 /82,76 = 14,5. Це, приблизно, молекулярна маса метану СН₄
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: myratnyyaz1995
Предмет: Алгебра,
автор: angelinastepanko1406
Предмет: Алгебра,
автор: angelinastepanko1406
Предмет: Математика,
автор: Alinka0031