Предмет: Физика, автор: Vlada326

¡¡¡¡¡¡¡¡Пожалуйста помогите,нужно на завтра!!!!!!!!
Знайти килькисть теплоти яку выделяе провидник опором 2 Ом за 2 секунди пидключенный до мережи напруг 225. Яки явища виникають в наслидок цього у мережи?

Ответы

Автор ответа: vasyael
0
Знайдемо струм I=U/R=225/2=112A
Кількість теплоти,що виділиться прицьому Q=I²*R*t=112² *2*2=50176Дж
Це коротке замикання , що викликає великий струм, внаслідок цього горять провідники або спрацьовує захист.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 79854246143TATIANA