Предмет: Физика,
автор: Snegunka
помогите пожалуйста решить задачу по физике, очень надо, на завтра мне. вот условие: За графіком залежності тиску від об'єму обчислити роботу газу та графічно обгрунтувати дане твердження.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
p=4 Па ΔV=0.8-0.2=0.6 м3
=====
A=p*ΔV=4*0.6=2.4 Дж
===================
=====
A=p*ΔV=4*0.6=2.4 Дж
===================
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: elizavetagolosejkina
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: sashkademchik0
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: shishkingleb14