Предмет: Химия,
автор: Настюша754
обчислити масове співвідношення атомів елементів у : магній сульфат, формульна одиниця якого складається з одного атома Магнію, одного Сульфуру й чотирьох атомів Оксигену
Ответы
Автор ответа:
0
M(MgSO₄(=120
w(Mg)=24/120=0,2=20%
w(S)=32/120=0,27=27%
w(O₄)=64/120=0,53=53%
w(Mg)=24/120=0,2=20%
w(S)=32/120=0,27=27%
w(O₄)=64/120=0,53=53%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: tisovskaivanna926
Предмет: Математика,
автор: cyganovamargarita1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gulvira8011
Предмет: Литература,
автор: kolchenkoira
Предмет: Литература,
автор: yanchek05