Предмет: Химия,
автор: AnnaAnja12345
позначте масу сульфатноъ кислоти H2SO4 кількість речовини якої дорівнює 2,5 моль
Ответы
Автор ответа:
0
m=M*n
M(h2so4)=98г/моль
m=98*2,5=245г
M(h2so4)=98г/моль
m=98*2,5=245г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: liza053535
Предмет: Английский язык,
автор: polotentsi
Предмет: Математика,
автор: Artemselev1
Предмет: Математика,
автор: buka01