Предмет: Химия,
автор: Hdhfcbc
Обчисліть скільки молів становлять 5,6л амоніаку (NH3) (н.у.).Обчисліть його масу.
Ответы
Автор ответа:
0
V(NH3) = 5,6 л n(NH3) = V(NH3) / Vm = 5,6 / 22,4 = 0,25 моль
Vm=22,4 л/моль m(NH3) = n(NH3) * M(NH3) = 0,25 * 17 = 4,25 г
М(NH3) = 17 г/моль
n(NH3)
m(NH3)
Vm=22,4 л/моль m(NH3) = n(NH3) * M(NH3) = 0,25 * 17 = 4,25 г
М(NH3) = 17 г/моль
n(NH3)
m(NH3)
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: milana9065
Предмет: Русский язык,
автор: andrey20sam10
Предмет: Математика,
автор: korkesha2008
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: olyagagieva