Предмет: Физика,
автор: Avagadro228
Деяке тіло містить 10^26 молекул. Якою є кількість речовини в цьому тілі?
А. Від 100 моль до 200 моль. Б. Від 50 моль до 90 моль.
В. Від 15 моль до 45 моль. Г. Від 10 моль до 14 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: а)
v=N/NA=10^26/(6.02*10^23)=166.113(моль)
NA=число Авагадро
v=N/NA=10^26/(6.02*10^23)=166.113(моль)
NA=число Авагадро
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: vikalina117
Предмет: Английский язык,
автор: shapagat1402
Предмет: Другие предметы,
автор: wwwzuma171
Предмет: Химия,
автор: aliya3008
Предмет: Математика,
автор: igorgilcov