Предмет: Химия, автор: dddbv

белгісіз газ 27С, 95 кПа да 120 мл көлем алса оның қалыпты жағдайцдағы көлемін табыңыз

Ответы

Автор ответа: shakha2017
0
T=273+27=300K
Tо=273К
Ро=101,325кПа
Боль Мариот пен Гей Люссактың біріккен теңдеуін пайдалана отырып Vо ды табамыз:
PV/T=PoVo/To
Vo=PVTo/PoT=(95*120*273)/(101,325*300)=
102,3834=102мл
Автор ответа: qmxz
0
PV/T=P₀V₀/T₀
V₀=PVT₀/P₀T=95*120*273/101.3*(273+27)=102мл
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dimashdimash696
Предмет: Математика, автор: kdjdnebdbnd
Предмет: Математика, автор: lerchik047