Предмет: Физика,
автор: Аноним
Ділянка кола складається зі сталевого дроту завдовжки 2 м і площею поперечного перерізу 0,48 мм2 , з’єднаного послідовно з нікелиновим дротом завдовжки 1 м і площею поперечного перерізу 0,21мм2 . Яку напругу треба підвести до ділянки, щоб одержати силу струму 0,6 А?
Ответы
Автор ответа:
0
ФОРМУЛА ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРУ ДРОТУ
R=(g*l)/S
R-ОПІР ДРОТУ
g-ПИТОМИЙ ОПІР
l-ДОВЖИНА ДРОТУ
S-ПЕРЕТИН ДРОТУ
PNICELIN-0,4 ОМ ММ2/М
Pstal-0,1 ОМ ММ2/М
Опір Сталі
(2*0,1)/0,48=0,41 Ом
Опір нікеліну
(1*0,4)/0,2=0,5 Ом
Загальний опір
R=0,41+0,5=0,91
За законом Ому
U=I*R=0,6*0,91=0,54 в
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Leraaaa63847
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: saqtagansunggat
Предмет: Химия,
автор: Angelvkedah
Предмет: Алгебра,
автор: Павнл