Предмет: Химия,
автор: yaryncher
У результаті реакції деякої маси алюмінію з хлором масою 7,1 г утворилося 8,9 г алюміній хлориду. Чи весь хлор вступив у реакцію? Якщо ні, то яка маса цієї речовини залишилася?
Ответы
Автор ответа:
0
х г 8,9 г
2Al + 3Cl2 = 2AlCl3
3 моль 2 моль
71 г/моль 133,5 г/моль
213 г 267 г
х/213=8,9/267
х= 7,1 г
Ответ: Весь хлор вступил в реакцию
2Al + 3Cl2 = 2AlCl3
3 моль 2 моль
71 г/моль 133,5 г/моль
213 г 267 г
х/213=8,9/267
х= 7,1 г
Ответ: Весь хлор вступил в реакцию
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: rabceva763
Предмет: Математика,
автор: Natali070779
Предмет: География,
автор: nastapintijskaa
Предмет: Математика,
автор: azaazaaaz48