Предмет: Физика,
автор: igoryk2002
Дві кульки, розташовані на відстані 8 см ,мають однакові негативні заряди та взаємодіють з силою 0,2 мН. Знайти кількість надлишкових електронів на кожній з кульок.
Дано:
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
r = 8 см = 8*10⁻² м
q₁=q₂=q
F = 0,2 мН = 0,2*10⁻³ Н
|e|=1,6*10⁻¹⁹ Кл
___________________
N - ?
По закону Кулона:
F = k*q² / r²
q² = F*r² / k
q = r*√(F/k) = 8*10⁻²*√(0,2*10⁻³ / 9*10⁹) ≈ 1,2*10⁻⁸ Кл
Число электронов на каждом шарике:
N = q / e = 1,2*10⁻⁸ / 1,6*10⁻¹⁹ = 7,5*10¹⁰
r = 8 см = 8*10⁻² м
q₁=q₂=q
F = 0,2 мН = 0,2*10⁻³ Н
|e|=1,6*10⁻¹⁹ Кл
___________________
N - ?
По закону Кулона:
F = k*q² / r²
q² = F*r² / k
q = r*√(F/k) = 8*10⁻²*√(0,2*10⁻³ / 9*10⁹) ≈ 1,2*10⁻⁸ Кл
Число электронов на каждом шарике:
N = q / e = 1,2*10⁻⁸ / 1,6*10⁻¹⁹ = 7,5*10¹⁰
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: popovaelina100
Предмет: Математика,
автор: artursemcenko
Предмет: Русский язык,
автор: hadiatullomuminov
Предмет: Математика,
автор: geraskina1988
Предмет: Информатика,
автор: anosovamasha1809354