Предмет: Українська література, автор: diemchuk

твір на тему пам'ятник моєму улюбленому письменнику

Ответы

Автор ответа: tamara44
5

Я люблю читати книги. Сидіти тихим вечором і при тьмяному світлі світильника перегортати сторінку за сторінкою, відриваючись від навколишнього світу. Я поринаю в життя кожного персонажа, разом з ним закохуюся, засмучуюсь, дізнаюся щось нове ...

Я не можу без книг, вони дозволяють мені відволіктися від реального життя, від буденної суєти. Вони дозволяють мені збагатити свій внутрішній світ новими враженнями та мріями, розвивають образне мислення ... Напевно, саме тому найбільше я читаю фантастику і фентезі, а іноді навіть романи.

Люди, які пишуть у жанрі фентезі, відкривають для нас нові, чарівні світи. Їх безмежна фантазія вражає до глибини душі. Часом дивуєшся, як можна продумати кожну деталь в новому світі - від маленької травинки до дивовижних чудес магії? А адже придумують, і описують деколи так, що неможливо відірватися від оповідання.

Перед тим, як купувати книгу, я раджуся зі своїми знайомими. Рідко коли виходить купити книгу навмання, тому що зараз друкують все що завгодно. Але один випадок став для мене дуже вдалим і приємним.

Книга моєї однофамілиця Вероніки Іванової «Відображення» стала справжнім відкриттям. Ця письменниця немов вигадувала моїми думками. Роздуми головного героя, його переживання, надії - все виявилося близько мені і навіть повчально.

Говорити про Вероніці Іванової і важко, і легко. Важко, тому що це різностороння письменниця і поетеса, торкнулася всіх найглибших струн моєї душі. Легко, тому що вона надзвичайно талановита і близька моєму серцю.

Старовинна прислів'я говорить: не можна двічі увійти в одну й ту ж річку. Це буде вже інша ріка - вона тече, змінюються береги ... Людина теж змінюється. Кожне прожите мить народжує в ньому новий досвід, нову думку, нове почуття. Не можна двічі «увійти» в одну і ту ж книгу. Якщо це справжня книга, то вона рухається і росте разом з нами.

Серію книг про Джерон кожен раз читаєш заново і заново відкриваєш для себе цього, та й кожного персонажа книги, тому що її сторінки щораз народжують нові думки.

Читаючи твори Вероніки Іванової, розумієш, яка все-таки складна штука життя: ніколи не знаєш, де знайдеш, де втратиш. Я думаю, що завдання кожного письменника - донести до сердець читача найпотаємніше, подарувати частинку себе. Їй вдалося зробити це, і пам'ять про трохи дивною філософської книзі, яка подарувала мені кілька новий погляд на життя, назавжди залишиться найпотаємнішим пам'ятником моєї душі.




 

Автор ответа: кристя560
1

напиши про миколу винграновського

Биография [править]

Николай Степанович Винграновский родился 7 ноября 1936 года в Богополе (ныне в составе городаПервомайска Николаевской области Украины). После окончания школы поступил в Киевский театральный институт, где ему удалось познакомиться с А. П. Довженко. Александр Петрович пригласил талантливого молодого человека учиться во ВГИК, куда Винграновский и поступил (режиссёрский факультет), и закончил его в 1960 году.

В период с 1962 по 1963 годы — работал актёром на киностудии имени А. Довженко, а с 1964 по 1965 год — режиссёром на Одесской киностудии. В 1965 году стал редактором, а затем — режиссёромКиевской киностудии имени А. П. Довженко.

Скончался после тяжёлой болезни 26 мая 2004 года. Похоронен в Киеве на Байковом кладбище.

Награды и премии [править] Государственная премия УССР имени Т. Г. Шевчекно за фильм «Климко» (1984 год)[1]; Литературная премия «Благовест»[2]; Почётная грамота Президии Верховной рады Украины[3]; Международная премия Фундации Емельяна и Татьяны Антонович (США)[4]. Произведения [править] Сборники стихов [править] Атомные прелюды (1962); Сто поэзий (1967); Поэзии (1971); На серебряном берегу (1978); Киев (1982); Губами тёплыми и оком золотым (1984); Эту женщину я люблю (1990); С обнимаемых тобою дней (1993); Любовь, не уходи! (1997). Сборники для детей [править] Андрийко-говорийко; Мак; Летнее утро; Летний вечер; Ласточка возле окна; Спокойной ночи; В глубине дождей; Первинка. Повести [править] Первинка; Сироманец; В глубине дождей; Мир без войны (1958); Президент (1960); Конь на вечерней заре (1986); Лето на Десне (1983); Наливайко (роман, 1990); Четырнадцать столиц Украины (1997, исторический очерк). Публикации стихов в переводе на русский язык [править] Третья книга (М., 1972); Козерог (М., 1977). Стихотворения (М., "Х. л.", 1986). Фильмография [править] Актёр [править] Иван Орлюк («Повесть пламенных лет», 1961); Дончак («Сейм сходит с берегов», 1962); Вацлав Купка («Берег надежды», 1967); Несвятыласка («Дума о Британке», 1970). Режиссёр [править] Художественные фильмы [править] Эскадра поворачивает на Запад (1966, соавтор); Берег надежды (1967, роль Вацлава Купки); Дума о Британке (1970, роль Несвятыласки); Тихие берега (1973); Климко (1984). Документальные фильмы [править] «Голубые сёстры людей» (1966); «Слово об Андрее Малышко» (1983); «Дневник А. П. Довженко» (1989, в соавторстве с Леонидом Осыкой); «Довженко. Дневник 1941—1945» (1993); «Чигирин — столица гетмана Богдана Хмельницкого» (1993); «Батурин — столица гетмана Ивана Мазепы» (1993); «Галич — столица князя Данила Галицкого» (1993); «Гетман Сагайдачный» (1999).
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: viktorijaaa02