Предмет: Химия,
автор: Aldobarber
Розчин кальцій гідроксиду масою 50 г з масовою часткою 74% прореагувавши з СО2 (н.у). Обчислити масу солі яка утворилась
Ответы
Автор ответа:
0
Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O
50*0.74=37 грамм
37/74=0.5 моль
0.5/1=х/1
х=0.5
0.5*100=50 грамм
50*0.74=37 грамм
37/74=0.5 моль
0.5/1=х/1
х=0.5
0.5*100=50 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Астрономия,
автор: BearVlad
Предмет: Математика,
автор: aorlov202020
Предмет: Французский язык,
автор: kisia1
Предмет: Биология,
автор: ioanna20
Предмет: Математика,
автор: elena8411984