Предмет: Химия,
автор: інна16
визначити число молекул і масу 3 моль водню H2O
Ответы
Автор ответа:
0
n = 3 (моль)
N=Na*n, где Na - число Авагадро = 6.02*10^23 (г/моль)
N=6.02*10^23*3=18.06*10^23 (молекул)
N=Na*n, где Na - число Авагадро = 6.02*10^23 (г/моль)
N=6.02*10^23*3=18.06*10^23 (молекул)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fadeevae214
Предмет: Алгебра,
автор: bitterlatte25
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Демон28