Предмет: Химия,
автор: КнОпосИчкА
Яка сполука має відносну густину пари за повітрям 1,1 і масові частки Уарбону,Оксигену,Гідрогену відповідно 37,55% , 50% , 12,5%
Ответы
Автор ответа:
0
37.55/12=50/16=12.5/1
3.125:3.125:12.5
1:1:4
1.1*29=32
12+16+4=32
32/32=1
ответ - метанол
CH3OH
3.125:3.125:12.5
1:1:4
1.1*29=32
12+16+4=32
32/32=1
ответ - метанол
CH3OH
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kirakim68
Предмет: Математика,
автор: mariyacat40
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: motrnastya2004