Предмет: Химия, автор: КнОпосИчкА

у реакції срібного дзеркала етаналь прореагував з оксидом срібла масою 116г.Врезультаті реакції утворилося срібло.Визначити масу срібла

Ответы

Автор ответа: dimonsnake
0
C2H4O + Ag2O = C2H4O2 + Ag
116/232=0.5
0.5/1=x/1
x=0.5
0.5*108=54 грамма
Похожие вопросы